Licencje

Dostępnych jest kilka rodzajów licencji, różnią się one swoim przeznaczeniem oraz ograniczeniami dotyczącymi sposobu ich wykorzystania. Poniżej przedstawione są opcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.     


Ważne: Wszystkie warianty licencji zapewniają wieczyste korzystanie z programu, ale nie zawierają aktualizacji (oprócz Licencji dla Kampusu).  

Licencje edukacyjne

Licencje te przeznaczone są dla oficjalnie akredytowanych instytucji edukacyjnych oraz ich członków, z możliwością wykorzystania programu w celach dydaktycznych i naukowych.  

Kup teraz

Licencje studenckie

Dostępne są dwa warianty licencji dla studentów: licencja studencka i semestralna. Są one przeznaczone dla osób studiujących w pełnym wymiarze godzin w akredytowanych instytucjach edukacyjnych posiadających dowód kwalifikowalności.  

Kup teraz

licencje niekomercyjne i rządowe

Ta opcja przeznaczona jest dla zarejestrowanych organizacji non-profit,  organizacji pozarządowych NGO, krajowych oraz lokalnych instytucji rządowych, organizacji ponadnarodowych i ich oficjalnych pracowników.  

Kup teraz

licencje komercyjne

Licencja komercyjna pozwala na dowolne komercyjne zastosowanie programu, w tym szkolenia, badania pozaakademickie, doradztwo i administracja.  

Kup teraz

Licencje dla kampusu

Korzystna alternatywa dla zakupu licencji indywidualnych w instytucjach edukacyjnych. Program opłacany jest rocznie, a w czasie trwania subskrypcji wszyscy pracownicy i studenci organizacji mają dostęp do najnowszej wersji oprogramowania.   

Oferowane pakiety to oprogramowanie typu „wszystko w jednym”. Licencja obejmuje: wsparcie techniczne telefonicznie i online, konserwacje, pełną funkcjonalność oraz wersje wieloplatformowe. Instalacje można dowolnie rozdzielać zarówno na komputery Mac jak i Windows.  

Licencje studenckie

  • Licencje te są licencjami osobistymi i nie mogą zostać zakupione poprzez instytucje ani organizacje. Oznacza to także, że program z taką licencją nie może być instalowany na komputerze w danej instytucji.     
  • Licencja studencka uprawnia do korzystania z programu przez dwa lata, a licencja semestralna przez 6 miesięcy.  

Licencje dla kampusu

  • Roczna opłata za licencję zależy przede wszystkim od wielkości instytucji (liczby pracowników i studentów w pełnym i częściowym wymiarze godzin) oraz od czasu obowiązywania umowy.
  •  Licencja dla kampusu nie może być uzyskana przed jednostkę wchodzącą w skład większej instytucji np. konkretny dział. Ta opcja licencjonowania przysługuje jedynie niezależnym organizacjom.
  • Ta opcja licencjonowania obejmuje wsparcie techniczne telefoniczne i online, a także wszystkie aktualizacje i ulepszenia oprogramowania.
  • Umowę na licencję dla kampusu można zawrzeć na trzy lub pięć lat. W przypadku zainteresowania tą opcją, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.  

Kontakt Sklep